Renginiai

Renginiai:    2020 m.   2019 m.    2018 m.    2017 m.    2016 m.    2015 m.    2014 m.    2013 m.    2012 m.    2011 m.

2020 m.

Kūrybinių darbų konkursas „Kodėl aš myliu Vilnių? 2020“

Kūrybinių darbų konkurse „Kodėl aš myliu Vilnių? 2020“ dalyvavo 47 Vilniaus miesto savivaldybės švietimo ir ugdymo įstaigos.

Komisija išrinko nugalėtojus iš 362 jaunųjų vilniečių darbų, kurie buvo pateikti trijose kategorijose: dailės, fotografijos bei literatūros (eilėraščių, rašinių ar esė).

Laureatų darbai buvo eksponuoti Užupio menų inkubatoriaus galerijoje „Kalnas“ (Krivių g. 10) sausio 24 - vasario 7 dienomis.

Iš Vilniaus lietuvių namų į laureatų parodą buvo atrinkti keturių moksleivių darbai, iš kurių Gabrielos Avalos Liesinskas (IV b G) darbas ,,Neišpildyta svajonė" 15-18 m. amžiaus grupės kategorijoje laimėjo I - ąją vietą!;

Kotrynos Šmitaitės (II b G) darbui ,,Urbanus" skirta nominacija už ,,Konceptualų požiūrį į savo miestą";

Yelysei Vyzyrenko (III b G) darbui ,,Vakaro spalvos" - nominacija už ,,Stiliaus pajautimą ir profesionalumą";

Karynos Shymkus (IV a G) darbas ,,Rugsėjo 1 - oji" atrinktas į laureatų parodą.

Nuotraukas galite žiūrėti galerijoje.

Pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkursas „ir knyga mane augina“.

Žmogus, turintis rankose vertingą knygą, niekada negali būti vienišas.

2020 m. sausio 23 dieną įvyko pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkursas „ir knyga mane augina“. Iš mažųjų lūpų liejosi raiškiai ir su meile ištartas lietuviškas žodis. Į antrą turą Vilniaus mieste pateko ir mokyklą atstovaus 2a klasės mokinė Greta Gerv?liūtė ir 4 klasės mokinė Sofia Mungianu. Nuotraukas galite žiūrėti galerijoje.

2020 m. sausio 23 d. Vilniaus lietuvių namuose vyko Meninio skaitymo konkursas, skirtas Pauliaus Širvio 100-osioms gimimo metinėms paminėti. Mokiniai pasirodė dvejose sekcijose – 5-8 klasių ir IG – IVG. Komisijai teko nudirbti tikrai nelengvą darbą, kadangi mokinių pasiruošimas konkursui gerokai pranoko lūkesčius. Konkurso metu skambėjo ne tik gerai žinomų rašytojų – Salomėjos Nėries, Justino Marcinkevičiaus ar Janinos Degutytės tekstai, tačiau ir šiandieninių kūrėjų tekstai – Kristinos Sabaliauskaitės ar Rimvydo Stankevičiaus.

5-8 klasių kategorijoje pirmą vietą užėmė Maksas Ažubalis (6 a), antrą vietą – Jokūbas Thorsen (7 b), trecią vietą – Alisa Smirnova (6 a). Tarp IG – IVG klasių vyko intensyvesnė kova – pirma vieta atiteko Justinai Pošiūnaitei (III a G), antra vieta – Deimantei Bačiulytei (II a G), trečia vieta – Gabrielai Avalos Liesinskas (IV a G). Sveikiname laimėtojus, nuoširdžiai dėkojame padėjusioms pasiruošti mokytojoms! Nuotraukas galite žiūrėti galerijoje.

Puslapio aplankymų skaičius:    ??????? ????????? Counter.CO.KZ - ?????????? ??????? ?? ????? ????!