Renginiai

Renginiai:    2020 m.   2019 m.    2018 m.    2017 m.    2016 m.    2015 m.    2014 m.    2013 m.    2012 m.    2011 m.

2020 m.

Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjimas

2020 m., kovo 10 d., Vilniaus lietuvių namuose vyko Kovo 11-ajai - Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti skirtas Vilniaus lietuvių namų mokinių šventinis koncertas. Renginyje dalyvavo Lietuvos Respublikos Seimo nario Eugenijaus Jovaišos padėjėja ir Etninės kultūros globos tarybos narė Nijolė Balčiūnienė ir Amerikos išeivijos simbolių kūrėjas, dalį savo gyvenimo atidavęs Lietuvą garsinusių ženklų gaminimui ir platinimui, Bostono kompanijos „Baltic Associates“ vadovas Gintaras Karosas. Nuotraukas galite žiūrėti galerijoje.

Kaziuko mugė

Kiekvienais metais mūsų mokykloje šurmuliuoja Kaziuko mugė. Ypač jos laukia pradinukai. Tai patys aktyviausi mugės dalyviai. Ruošiasi iš anksto: gamina įvairius darbelius, kartu su mamytėmis ir močiutėmis kepa gardžiausius skanėstus.

Prie pradinių klasių noriai prisijungia penktų, šeštų ir septintų klasių mokiniai.

Dvi valandas skambėjo muzika, šurmuliavo pardavėjai ir pirkėjai.

Vaikai labai džiaugėsi įsigiję draugų darbelių, saldumynų. O kai kurie taupė už prekes gautus pinigėlius ekskursijoms.

Tariame nuoširdų ačiū visiems vaikučiams, aktyviai dalyvavusiems Kaziuko mugėje. Dėkojame mamytėms ir tėveliams, seneliams ir močiutėms už pagalbą vaikams besirengiant šiai šventei.

2020-02-25. Užgavėnės

Užgavėnės – žiemos šventė, simbolizuojanti žiemos išvarymą siekiant prisišaukti pavasari bei žyminti paskutinę žiemos mėsiedo dieną. Ruošiamės šiai šventei labai atsakingai: puošėme Morę, kepėme spurgas, gaminome kaukes. Skaitykite plačiau.

Vasario 16-osios, Valstybės atkūrimo dienos, paminėjimas.

2020 m., vasario 15 d., Vilniaus lietuvių namuose vyko Vasario 16-osios, Valstybės atkūrimo dienos, paminėjimas. Susirinkusius pasveikino Užsienio lietuvių švietimo skyriaus vedėja, istorijos mokytoja JaninaVarnienė. Koncertavo Liaudies instrumentų studija, kuri Vilniaus lietuvių namuose lankosi jau nebe pirmą kartą. Šį kartą nudžiugino nauja edukacine-muzikine programa ,,Daugiatautė Lietuva“. Šia programa buvo siekiama parodyti daugiatautę Lietuvą, šalį, kurioje gyvena įvairios tautinės mažumos, kur skatinama ugdyti pagarbą ir toleranciją kitatautiškumui, atskleisti kultūrinius panašumus ir skirtumus.

Dėkojame profesionaliems Liaudies instrumentų studijos muzikantams.

Nuotraukas galite žiūrėti galerijoje.

Kūrybinių darbų konkursas „Kodėl aš myliu Vilnių? 2020“

Kūrybinių darbų konkurse „Kodėl aš myliu Vilnių? 2020“ dalyvavo 47 Vilniaus miesto savivaldybės švietimo ir ugdymo įstaigos.

Komisija išrinko nugalėtojus iš 362 jaunųjų vilniečių darbų, kurie buvo pateikti trijose kategorijose: dailės, fotografijos bei literatūros (eilėraščių, rašinių ar esė).

Laureatų darbai buvo eksponuoti Užupio menų inkubatoriaus galerijoje „Kalnas“ (Krivių g. 10) sausio 24 - vasario 7 dienomis.

Iš Vilniaus lietuvių namų į laureatų parodą buvo atrinkti keturių moksleivių darbai, iš kurių Gabrielos Avalos Liesinskas (IV b G) darbas ,,Neišpildyta svajonė" 15-18 m. amžiaus grupės kategorijoje laimėjo I - ąją vietą!;

Kotrynos Šmitaitės (II b G) darbui ,,Urbanus" skirta nominacija už ,,Konceptualų požiūrį į savo miestą";

Yelysei Vyzyrenko (III b G) darbui ,,Vakaro spalvos" - nominacija už ,,Stiliaus pajautimą ir profesionalumą";

Karynos Shymkus (IV a G) darbas ,,Rugsėjo 1 - oji" atrinktas į laureatų parodą.

Nuotraukas galite žiūrėti galerijoje.

Pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkursas „ir knyga mane augina“.

Žmogus, turintis rankose vertingą knygą, niekada negali būti vienišas.

2020 m. sausio 23 dieną įvyko pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkursas „ir knyga mane augina“. Iš mažųjų lūpų liejosi raiškiai ir su meile ištartas lietuviškas žodis. Į antrą turą Vilniaus mieste pateko ir mokyklą atstovaus 2a klasės mokinė Greta Gerv?liūtė ir 4 klasės mokinė Sofia Mungianu. Nuotraukas galite žiūrėti galerijoje.

2020 m. sausio 23 d. Vilniaus lietuvių namuose vyko Meninio skaitymo konkursas, skirtas Pauliaus Širvio 100-osioms gimimo metinėms paminėti. Mokiniai pasirodė dvejose sekcijose – 5-8 klasių ir IG – IVG. Komisijai teko nudirbti tikrai nelengvą darbą, kadangi mokinių pasiruošimas konkursui gerokai pranoko lūkesčius. Konkurso metu skambėjo ne tik gerai žinomų rašytojų – Salomėjos Nėries, Justino Marcinkevičiaus ar Janinos Degutytės tekstai, tačiau ir šiandieninių kūrėjų tekstai – Kristinos Sabaliauskaitės ar Rimvydo Stankevičiaus.

5-8 klasių kategorijoje pirmą vietą užėmė Maksas Ažubalis (6 a), antrą vietą – Jokūbas Thorsen (7 b), trecią vietą – Alisa Smirnova (6 a). Tarp IG – IVG klasių vyko intensyvesnė kova – pirma vieta atiteko Justinai Pošiūnaitei (III a G), antra vieta – Deimantei Bačiulytei (II a G), trečia vieta – Gabrielai Avalos Liesinskas (IV a G). Sveikiname laimėtojus, nuoširdžiai dėkojame padėjusioms pasiruošti mokytojoms! Nuotraukas galite žiūrėti galerijoje.

Puslapio aplankymų skaičius:    ??????? ????????? Counter.CO.KZ - ?????????? ??????? ?? ????? ????!