Kviečiame mokytis užsienio lietuvius ir Vilniaus savivaldybės gyventojus. Dėl priėmimo prašome kreiptis į mokyklą. /
                    Vilniaus lietuvių namai              
     
   
Steigėjas Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija
 
Rašykite mums el. paštu rastine@lietuviunamai.vilnius.lm.lt
 
 


Pamokų laikas
„Tėvyne, mes tavo vaikai“


Vėliava
Himnas
Muziejus
Metraštis





Profesinių kompetencijų tobulinimo dirbant su atvykusiais iš užsienio vaikais programa





Mokyklos kontaktai

Biudžetinė įstaiga,
Dzūkų g. 43, 02116
Vilnius, tel/faks.
+370 5 269 5173
Raštinės el. paštas
Duomenys kaupiami
ir saugomi Juridinių asmenų registre,
kodas 190979161


Užsienio lietuvių švietimo centro kontaktai

Tel. +370 5 269 5773
(vedėja)
El. paštas:
centras@lnamai.lt


Socialinių paslaugų priežiūros departamento kontaktai

Tel. +370 266 4249
(vyr. specialistė
Rima Gudelytė)
El. paštas:
rgudelyte@socmin.lt


 
Neformalusis ugdymas


Būrelių tvarkaraštis 2016/2017 m. m.

Būrelio
pavadinimas
Klasė Diena Laikas Val. sk. Vieta Vadovas
Dailė 1-8,I-IVG II, IV 12.50-14.20 4 Dailės
kab.
A. Juškaitė
Vaizduojamoji
dailė
1-8,I-IVG III, V 12.50-13.35
14.45-15.30
14.45-16.15
5 Dailės
kab.
G. Kraujelis
Tautinių
šokių
1-2


3-5, IK


7 -8, IK


I- IVG, IK
II, IV


II, IV


II, IV


II, IV
12.50-13.35


14.00-14.45


14.50-15.35


15.45-17.00
2


2


2


3
Bendrabučio
šokių salė
Z. Damauskienė
Keramika 1-4 II, III 14.00-15.15
13.50-14.50
3 Technologijų
kab.
P. Taraškevičius
Jaunučių
choras
3
1
1-3
2
I
II
III
V
12.50-13.35
11.55-12.40
12.50-13.35
12.50-13.35
4 Muzikos
kab.,
aktų salė
N. Gaidelienė
Stalo tenisas 1-4 I, III 13.40-14.50
13:40-14.45
3 Sporto salė P. Klimas
Meninė
gimnastika
1-4, 5-8 III
IV
V
13.45-14.45
13.45-14.45
12.50-13.50
4 Šokių salė
Sporto salė
Šokių salė
E. Semenyuk
Kamerinis
choras
7-8, I-IVG I
II
III
IV
14.50-16.00
14.50-16.00
14.50-15.50
14.50-16.00
6 Muzikos
kab.,
aktų salė
J. Taučaitė
Solinis
dainavimas
5-8, I-IVG I
II
III
IV
14.00-14.45
14.00-14.45
12.50-13.35
14.00-14.45
4 Muzikos
kab.,
aktų salė
J. Taučaitė
Fortepijono pradmenys 5-8,I-IV G I
II
16.00-16.45
16.00-16.45
2 Muzikos
kab.,
aktų salė
J. Taučaitė
Sportas
(krepšinis)
I-IVG II
IV
16.00-17.30 4 Sporto salė D. Žemaitis
Sportas
(tinklinis)
8,I-IVG I, III 15.40-17.05
15.40-16.30
3 Sporto salė P. Klimas
Sportiniai
žaidimai
5-8 IV, V 14.00-16.00
14.00-14.45
3 Sporto salė R. Juonienė
Technologijų 5-8,
I-IIG
I 14.00-15.30 2 Technologijų
kab.
E. Juozėnienė
Šiuolaikiniai šokiai 5-8, I-IVG I,III 15.00-16.05 3 Bendrabučio šokių salė E. Pilkauskaitė
Šokio aerobika I-IVG i,III, V 16.00-16.45 3 Bendrabučio šokių salė R. Zakarkaitė


Rašykite mums: rastine@lietuviunamai.vilnius.lm.lt
 
Puslapio aplankymų skaičius:    ??????? ????????? Counter.CO.KZ - ?????????? ??????? ?? ????? ????!
© Vilniaus lietuvių namai